סככות מעיין
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2596912
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שמשונית - פתרון רב עונתי להצללה בקיץ ואיטום בחורף

 
סככות מעיין בקריית גת מייצרת יריעות PVC המותאמות לתנאי האקלים הקשים של הארץ ועמידות בפני קרינת UV. השמשונית הינה פתרון רב-עונתי מושלם להצללה בקיץ, עמידה לקרינה ואטומה לגשם בחורף.
 
הנוכחות הנדרשת מעסקים וארגונים בסיטואציות שונות מצריכה לא אחת מציאת פתרונות למוצרי פרסום מודפסים בסדרי גודל שונים, בהתאמה לצרכי פרסום נייד או נייח, מיתוג והתייחסות לצרכים הטכניים בהתאם למיקום במיועד לפרסום.
 
 

מה היתרונות של השמשוניות?

 
 • פרסום - על גבי מצע גדול במיוחד הנראה למרחקים. שימוש בשמשוניות מתאים על גבי משאיות וקרוואנים, תליה על גבי מבנים, מרפסות ומוקדי גובה, סגירת מתחמי אירועים על גבי גדרות ותשתיות נוספות וכדומה.
 • ניידות - שמשונית היא מוצר נייד, קל לקיפול, אחסון ונשיאה ומתאים להעברה בין אירועים, כנסים, תצוגות ומיקומים שונים, ללא עלויות שינוע או סרבול מיותר.
 • עמידות - נושא העמידות של שמשונית תלוי בחומר ממנו היא עשויה. קיימות שמשוניות ממספר חומרים, כאשר המובילה בשוק העסקי היא שמשונית PVC. חומר ה PVC הוא בין הפולימרים הסינטטיים הנפוצים לשימוש בתעשייה בעולם כולו, וזאת בזכות גמישותו, עמידותו ומחירו הנוח. הדפסת שמשונית PVC ניתנת בבתי דפוס בעלות מכשור מתאים להדפסת שלטים ומוצרים גדולים, מתבצעת בשיטה הדיגיטלית, במהירות וביעילות.
 • איכות הדפסה- ניתן לבצע הדפסה על שמשונית PVC באיכות הדפסה גבוהה ותוך שמירה על חדות הצבע והמסרים הפרסומיים.

   
   

  איך בוחרים את הגודל של השמשונית?

   
  אמנם השמשוניות מיועדות להיראות ממרחק ועל כן מראש מכוונות לסדרי גודל גדולים משילוט סטנדרטי אחר, אולם גם בתחום השמשוניות ניתן לבחור גדלים שונים וליצור התאמה אישית למטרה הפרסומית ולמיקום הפיזי של השלט. על מנת לבחור גודל מתאים יש להעריך את מרחק הקהל מן השלט ולנתח את החשיפה הרצויה, וזאת ביחס לכמות וגודל המסרים על השמשונית. ככלל, השמשונית מיועדת למיתוג ולא מומלץ לשלב בה מלל רב אותו יתקשה הלקוח הפוטנציאלי לפענח, בעיקר כאשר מדובר בשמשונית המיועדת לכלי רכב ולניידות.
   

  עיצוב וגרפיקה

   
  גם עסקים המביאים את המיתוג שלהם זקוקים לשירותי גרפיקה מקצועיים הניתנים בבית הדפוס, וזאת על מנת ליצור את השילוב הנכון וההתאמה המדויקת בין המוצרים להדפסה, שמשוניות, רול-אפים ואחרים, למסרים השיווקיים. הדפסה על גבי מוצרים גדולים דורשת איכות גבוהה של קבצים גרפים ותמונות, ורק עין מקצועית תדע לזהות ליקויים וחוסר התאמות כבר בשלב העיצוב והתכנון, ותמנע בזבוז מיותר בשל הדפסה של קבצים לא מתאימים.

  חשוב לדעת כי קיים פער בנראות של גרפיקה ממוחשבת על גבי המסך לזו המתקבלת בפועל בעת הדפסה, וגרפיקאים מקצועיים בעלי ניסיון מוכח במוצרי דפוס ידעו ליצור את העיצוב המלהיב והמושך באיכות הגבוהה ביותר.

  סככות מעיין מביאים לבעלי העסקים, הארגונים, העמותות וכלל הלקוחות מוצרי דפוס באיכות גבוהה במיוחד, עבודה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחומרי גלם מעולים וצוות מקצועי ומנוסה בתחומי התכנון, העיצוב, הגרפיקה וההדפסה בפועל.
   
   
  ייעוץ טלפוני ראשוני חינם! התקשרו : 072-2596912