סככות מעיין
 
 
 
 
 
3.5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2596912
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוככי זרועות

 
המאפיינים העיקריים של סוככי זרועות האם אתם מחפשים פתרונות הצללה לחצר, לגינה או לחלונות שלכם סוככי זרועות יהיו בדיוק מה שאתם צריכים. הם איכותיים, חזקים ועמידים, לא חוסמים את מרחב הראייה ועם בחירה נכונה של צבע הבד והזרועות הם ישתלבו נהדר בעיצוב הכולל של המקום בו הם יותקנו.
 
סוככי זרועות
 

הנה כמה יתרונות נוספים של סוככי זרועות שחשוב להכיר:

 

  • מותאמים לאקלים הישראלי – בישראל כמעט ואין שינויי מזג אויר דרמטיים ויש לא מעט ימים של שמש. סוככי הזרועות מתאימים לאקלים הישראלי ויכולים להגן מפני הגשם אם כי הם פחות מתאימים לחורף בשל הרוח שיכולה להזיק לפרופיל האלומיניום כמו גם זה שהם יוצרים קירוי מלמעלה ולא מהצדדים ואל מגנים מפני הרוח.

  • מתקפלים למראה מינימליסטי – כפי שציינו הם לא בולטים ולא חוסמים את מרחב הראייה אך יותר מזה, הם ניתנים לקיפול ומקבלים מראה מינימליסטי עוד יותר.

  • ניתנים לייצור בכל גודל – סוככי זרועות יכולים להיות מיוצרים בכל גודל שהוא. הם יכולים לכסות שטחים גדולים כקטנים, הכול בהתאם לדרישות של הלקוח.

  • אינם מצריכים אישורים – הסוככים אינם מצריכים כל אישור מיוחד והם לא נחשבים כמבנה. כל מה שצריך הוא להתקין אותם וזהו, אפשר להתחיל ליהנות מהם.


סוככי הזרועות מאוד פופולריים בארץ, ומותאמים מאוד לאקלים הישראלי. הם מכסים שטחים גדולים, אסתטיים, ניתן לייצרם בכל מידה שהיא, אינם דורשים תמיכת עמודים או הכנת תשתיות מיוחדות, אינם תופסים נפח, מתקפלים למראה מינימליסטי, ואינם מצריכים אישורים מיוחדים.

 

עיצוב סוככי זרועות

 
עיצובם הייחודי משאיר את מרחב הראייה נקי, ללא חלקים המפריעים להנאה. בעת ייצורם תוכלו לבחור את צבע הזרועות והבד להשתלבות מושלמת בסביבה שבה הסוכך יותקן. כמובן, ניתן לשלב גם יכולות פתיחה וסגירה חשמליות ונוחות.

*חשוב לדעת: סוככי הזרועות מספקים פתרון הצללה איכותי לצורך הצללה של חצר, גינה וחלונות, אך הם פחות מתאימים לתקופת החורף.
 
 
 
 

ממה מורכבים הסוככים?

 
סוככי זרועות יכולים להגיע עם הגנות ואביזרים נוספים.

  • גגון אלומיניום – מגן על הסוכך מלמעלה. הוא לא מתאים לכל סוג של סוכך.
  • קסטה – אריזה שמורכבת על סוכך הזרועות.
  • שבשבת רוח – שבשבת עם חיישן מיוחד שמזהה רוחות בעייתיות לסוכך וסוגר אותו אוטומטית.
  • פרונט מסך – הפתרון להצללה קדמית.

סוככי זרועות אם כן הינם פתרון איכותי, דקורטיבי ונוח להצללה הן לבית והן לעסק. ישנם סוגים שונים של סוככים ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום בשביל לעשות את הבחירה הטובה ביותר.
 
השירות של סככות מעיין כולל התקנה מלאה אצל הלקוח.צרו קשר או התקשרו עוד היום למוקד ההזמנות הארצי שלנו, ונציגנו יגיעו אליכם ללא התחייבות.