סגירת חורף לפרגולה

 
החורף בישראל הוא קצר יותר מאשר ימי הקיץ, ולמרות כך עדיין חשוב להיערך בהתאם כי אין ספק שהרבה יותר נעים לשבת במקום סגור, מוגן וחמים. סגירת חורף לפרגולה נמצאת אתנו כבר שנים רבות ויש לה יתרונות רבים לכל מטרה.
 
 

פרגולה בחורף?

 
פרגולות הופכות שטחים פתוחים למתחמים נעימים ונוחים. סגירת חורף לפרגולה הן דרך מצוינת שמוצעת לאנשים פרטיים ולמגזר העסקי והציבורי כדי לפתור בעיית זמינות לשימוש של חללים חשופים. אם יש לכם מרפסת או חצר שאי אפשר לנצל בחורף זהו החדר הנוסף והזמני שתרצו להוסיף בקלות כדי להמשיך לשהות בו גם בימי גשם.

אם יש לכם חנות או בית קפה ומסעדה, או אפילו מלון או צימר, זוהי התוספת שמחזירה לחיים שטחים אבודים שאי אפשר לנצל בחורף. לכם זה נוח ויעיל, ללקוחות שלכם זוהי חוויה נעימה, רומנטית וייחודית לשבת בחצר בזמן הגשם שיורד.
 
 

ללא בירוקרטיה מיותרת

 
סגירת חורף היא סגירה עונתית ולא קבועה ולכן אינה נזקקת להיתרי בנייה מקובלים במקרה של בניית תוספת קבע. זה אומר שאינכם צריכים לטרוח כלל ולרוץ אחר אישורים או לחשוש מכך שאתם בונים בניגוד לחוק.

הסגירה מוכרת בבנייה מחומרים שונים, ולכן כל פרגולה שתבחרו תהיה נכונה וחוקית, כל עוד היא מתאימה לבניין שלכם ולעיצובו. רצוי להתייעץ עם המומחים שלנו כדי להתאים לכם פרגולה שתהיה שימושית ותענה לצרכים שלכם, מבלי לפגוע בעיצוב אלא להשתלב בו.
 
 

פרגולה לסגירת חורף בדירות ובתים פרטיים

 
הפרגולות שמיועדות לסגירת חורף בדירות פרטיות מתאימות גם למרפסות בבתים משותפים, מבלי להפר זכויות בנייה או לעבור על החוק, ומבלי לגרום להפרעה לשכנים. זה חשוב במיוחד לשמירה על מראה הבניין ועל יחסים תקינים.

בבתים פרטיים הפרגולה שומרת על החצר שלכם ונבנית על שטח פנוי מבלי לפגוע בגינה ומבלי להתנגש בעיצוב האדריכלי. זוהי פשוט תוספת שמשתלבת במבנה ועשויה מחומרים שונים ועמידים, כמו יריעות בד וזכוכית.

בשני המקרים, אפשר לבחור בפרגולה מלאה או חלקית מכל חומר שהוא, וכאלה שאפשר לפתוח ולסגור לפי הצורך.
 
 
אין צורך לצמצם את היקף העבודה או להתפשר על פתרונות מאולתרים ולא נוחים לעסק. פרגולה לסגירה עונתית מושלמת גם לקניונים וגם לחנויות, גם למפעלים קטנים וגם למגזר הציבורי שמקבל ציבור. הפרגולות מותאמות לצרכים שלכם בגודל ובדגם, ועונות על כל הדרישות שלכם.


חברת סככות מעיין מציעה לכם 35 שנות ניסיון והיכרות עם כל סוגי הבנייה והאפשרויות שעומדות לרשותכם, ומזמינה אתכם לפתור אחת ותמיד את בעיית השטח החשוף בעונת החורף לשביעות רצונכם.