סככות מעיין
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2596912
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סגירת חורף למרפסת או לפרגולה

 
סגירת חורף לפרגולה או למרפסת משמשת כמענה של סגירת חלל עם פתרון הצללה וסגירה אותה ניתן להסיר בחודשי הקיץ או מתי שרק תבחרו.

היתרון המרכזי של סגירה כזו היא האפשרות לעשות שימוש בחלל חשוף גם כשיש רוחות וגשם, וכך לא להפסיד את החלל הזה ולא משנה מהו מזג האוויר. יש סוגים שונים של סגירות, בהתאם לסוג המבנה ולתנאים שלו, כמו גם בהתאם לחשיפה לתנאי מזג האוויר. בחירה של הסוג הנכון תיתן סגירה הרמטית שתעשה עבודה מצוינת.
 
 
 
 
סגירת חורף לפרגולה - מבט מבפנים
 
סגירת חורף - מבט פנימי
 
 
 
 

סגירת חורף למרפסת - הצללה והגנה בימים גשומים וקרים

 
בימי החורף חבל שהמרפסת או שהחצר יהיו סגורים בכלל הרוחות או הגשם. סגירת חורף למרפסת תביא לכך שתוכלו להמשיך להנות מהמרפסת עם חברים, משפחה או סתם לבד, גם אם יש לכם סככות קבועות או פרגולות שונות. הפתרון מתאים לבית פרטי ובניין כאחד.

 
סגירת חורף למרפסת
 
סגירת חורף למרפסת
 

סגירת חורף לפרגולה - למי זה מתאים?

 
סגירת חורף לפרגולה היא דרך מצוינת שמוצעת למגזר הפרטי, העסקי והציבורי בכדי לפתור בעיית זמינות לשימוש של חללים חשופים. אם יש לכם מרפסת או חצר שאי אפשר לנצל בחורף זהו החדר הנוסף והזמני שתרצו להוסיף בקלות כדי להמשיך לשהות בו גם בימי גשם. כמובן אפשר לבחור תמיד בכיסוי חלקי או מלא.

אין צורך לצמצם את היקף העבודה או להתפשר על פתרונות מאולתרים ולא נוחים לעסק.

פרגולה לסגירה עונתית מושלמת גם לקניונים וגם לחנויות, גם למפעלים קטנים וגם למגזר הציבורי שמקבל קהל. הפרגולות מותאמות לצרכים שלכם בגודל ובדגם ועונות על כל הדרישות.

 

סגירת חורף לבתי עסק

 
אם יש לכם חנות, בית קפה, מסעדה או אפילו מלון/ צימר, זוהי התוספת שמחזירה לחיים שטחים אבודים שאי אפשר לנצל בחורף. לכם זה נוח ויעיל, ללקוחות שלכם זוהי חוויה נעימה, רומנטית וייחודית לשבת בחצר בזמן הגשם שיורד.

בתי עסק הם העיקריים שנהנים מסגירה כזו כשמזג האוויר בחוץ לא סימפטי. אין צורך להקטין את שטח החנות, המסעדה, בית הקפה או כל עסק אחר ויש מקום לאותה כמות של לקוחות בכל מזג אויר.

 
סגירת חורף
 
סגירת חורף לפרגולה - לעסקים
 

מה אומר החוק על סגירות חורף?

 
 
על פניו מדובר על סגירה של חלל מה שעלול להתפרש כבנייה של שטח נוסף מה שמצריך היתר בנייה. אך לא, סגירות חורף לפי תקנות התכנון והבנייה מוגדרת כ"סגירה עונתית" וכל מה שצריך הוא לא לחרוג מהשטח שמוגדר לבית או לעסק ואם זה כך, אין צורך להיתר בנייה.

חוקי העזר של הרשות המקומית גם מגדירים את פרק הזמן בו ניתן לעשות שימוש בסגירת חורף בלי לקבל על כך היתר בנייה – בין ה-1 באוקטובר ועד ל-30 באפריל. מעבר להיתר הבנייה, יכולות להיות אגרות שונות לסגירת החורף מתקפלת ואת זה אפשר לברר ברשות המקומית וכדאי כמובן לפני שמרכיבים סגירה כזו.
 
 

לא משנה באיזה פתרון הצללה אתם בוחרים, חשוב להתאים אותה לחצר הספציפית או לצרכי העסק בשביל שהיא תהיה יעילה ופרקטית אך גם כדי שהיא תהיה המשך לקו העיצובי של המקום ולא תפגע בו.
 
 
חברת סככות מעיין מציעה לכם מעל 35 שנות ניסיון והיכרות עם כל סוגי הבנייה והאפשרויות שעומדות לרשותכם, ומזמינה אתכם לפתור אחת ותמיד את בעיית השטח החשוף בעונת החורף לשביעות רצונכם.
 
 
אולי יעניין אותך גם:
 
 
 
מרקיזות-סככות למרפסת
 
 
הכירו את המרקיזות. המרקיזות אלו הן סככות מתקפלות המשמשות בעיקר כפתרון הצללה לעסקים.
מרקיזות גם משמשות להצללת מרפסות בבתים פרטיים.
לפרטים נוספים היכנסו
 
 
 
 
 
 
סוככי זרועות
 
 
סוככי זרועות משמשים עסקים רבים כיון שהם בעלי מראה מינימליסטי, אינם מצריכים אישורים ומיוחדים, וניתנים לייצור בכל צבע וגודל.
למידע נוסף היכנסו
 
 
 
 
 
 
סוככים של סככות מעיין
 
 
סככות מעיין מתמחים בסככות מכל הסוגים: סככות זרועות, מרקיזות, סירת חורף למרפסת ועוד.
למידע נרחב על עיסוקינו היכנסו