סככות מעיין
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2596912
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרקיזות | סככות מתקפלות למרפסות ולעסקים

 
מרקיזות בולטות ומוכרות לנו מאוד בתור פתרון הצללה שימושי הן לעסקים והן לבתים פרטיים כסככה מתקפלת למרפסת אך רבים מאיתנו לא יודעים שכך הן נקראות. ניתן לראות מרקיזות בשווקים וירידים כסוכך המותקן על גבי הדוכן על מנת להצל על הסחורה העומדת בחוץ.

הן חיוניות מאוד לשמירה על סחורה טריה. עם זאת, לא רק בשווקים וירידים נראה סככות מרקיזה אלא גם בעסקים רבים המעוניינים להצל את אזור הכניסה לעסק או שטח חיצוני המשוייך לעסק כמו אזור ישיבה חיצוני במסעדות ובתי קפה. כמובן שהן מהוות כלי הצללה גם בבתים פרטיים.
 

סככות מרקיזה לבתי עסק ולבתים פרטיים

 
מרקיזות מעיין. סככות מעיין
 
 
חברת סככות מעיין משווקת ומתקינה מרקיזות איכותיות ומעוצבות ללקוחות פרטיים, בתי מגורים, בתי עסק ועוד. מדובר בפתרון חזק, עמיד ואיכותי שמתאים לרוחות ולגשמים וכמובן גם להצללה בימי הקיץ.
 
 

מהם היתרונות הבולטים של מרקיזות

 
המרקיזות/סככות מתקפלות הן פתרון חזק ועמיד גם בזכות היכולת שלהן להתקפל וכך לעמוד בפני רוחות. שלדת הסוכך עשויה פלדת אל חלד כמו אלומיניום וכך גם היא עמידה בפני גשם ושמש. אפשרות הקיפול אינו הופך את המרקיזות לעמידות יותר רק בפני איתני הטבע אלא גם בפני איתני העיריה, אפשרות הקיפול חוסכת את הצורך להוציא אישורי עירייה, מה שהיה נדרש במקרה של סוכך קבוע שאינו מתקפל.


המרקיזות, שהן בין פתרונות ההצללה הנפוצים בארץ, מאופיינות בעיצוב שמזכיר לרבים רבע עיגול. המרקיזות עשויות מבדים איכותיים, לרוב דרלון או שמשונית, וניתן לשלב בהם מנוע חשמלי לפתיחה ולסגירה קלה ופשוטה.חיבור יריעות השמשונית נעשה לרוב באמצעות הלחמה בחום ולא בתפירה. להלחמה ישנו יתרון בהפיכת המרקיזות לעמידות יותר בפני מים. הלחמה בחום מונעת חדירת מים ולחות אל תוך הבד וכך המרקיזה נשמרת שנים רבות יותר.
 
 

סככה מתקפלת למרפסת ולעסק - מרקיזות חשמליות

 
מרקיזות חשמליות למרפסת גם מתאימות להתקנה מעל חלונות וויטרינות, כיוון שהן מגינות מפני כניסת גשם ורוח הודות לכיסוי הקדמי והצדי שהן מספקות. ניתן להתקין אותן בבתים, ובדירות וגם בעסקים, וגם ניתן לעצב ולמתג אותן. אמנם המיתוג אינו המטרה הראשונה והעיקרית שבהתקנת מרקיזות אך הן בהחלט יכולות להוות כלי מיתוג משמעותי.


 
 
 
זוהי הזדמנות עבורכם להדפיס את הלוגו שלכם ולהבליט את העסק על פני העסקים שסביבו. מומלץ לעשות במרקיזה שימוש גם למטרה זו ולמצות את הפוטנציאל הרב שיש לה בתור כלי שיווקי.השירות של סככות מעיין כולל התקנה מלאה אצל הלקוח. צרו קשר או התקשרו עוד היום למוקד ההזמנות הארצי שלנו, ונציגנו יגיעו אליכם ללא התחייבות.
 
סככות מעיין - מעל 35 שנות ניסיון
שד' צורן 5
קריית גת
072-2596912