סככות מעיין
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2596912
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יתרונות של סככה לגינה

 
גינה פרטית במדינת ישראל הידועה כמדינה חמה מספקת את היתרון רק כאשר היא מאובזרת היטב וכוללת פתרון הצללה מתקדם. סככות לגינה נמכרות ממגוון רב של חומרים, שיטות התקנה ושליטה ובהתאמה לכל סוגי הקונסטרוקציות, כאשר פערים בין הסככות והפתרונות השונים הם גדולים ובולטין הן באיכות, הן בנראות והן במחיר.
 

מדוע להתקין סככה לגינה?

 
סככות לגינה מספקות יתרונות רבים:
  • הצללה - מתן צל קריר ועמוק המאפשר שהייה ובילוי בגינה גם בימים חמים הוא היתרון הבולט ביותר של סככות לגינה. ללא פתרון הצללה הגינה תעמוד שוממת בכל עונת הקיץ הארוכה, וזאת לצד ימות החורף הקרים יותירו מעט מאוד ימים בשנה לניצול הגינה.
  • הגנה על הצומח - בגינה הביתית לרוב ניתן יהיה למצוא גם דשא, ערוגות צמחים, פינות תבלין או כל צמחיה אחרת. הצללה באמצעות סוכך או פרגולה תסייע גם בהגנה על הצמחייה, מפני קרינה ונבילה.
  • הגנה על ציוד וריהוט - ריהוט הגן המעוצב הוא ריהוט מושקע המותאם לשהייה בתנאים חיצוניים, ויחד עם זאת הגנה עליו באמצעות סוככים ו/או פרגולה המספקת קירוי והצללה תסייע בשמירה על הריהוט, הימנעות מדהייה ומתנאי בלאי, לאורך זמן ממושך יותר.
  • מזיקים - שטח פתוח ובעיקר גינות ביתיות מושכות מזיקים ומעופפים. פתרון סוככים לגינה וקירוי יפחית באופן משמעותי את משיכת המזיקים למתחם ויאפשר שהייה נינוחה יותר, גם בעונות החמות.
  • סינון קרינה - חלק מסוגי הסוככים גם כוללים שכבת הגנה מפני קרינה אולטרה סגולית- קרינת UV המזיקה הן לעור ולעיניים והן לציוד. הגנה מפני קרינה היא הגנה חשובה המאפשרת שהייה ממושכת תחת הסככה ללא חשש וללא צורך באמצעי מיגון אישיים מפני קרינה.
 

איך בוחרים סככה לגינה?

 
ניתן למצוא כיום לא מעט פרגולות וסככות, בכל רמות המחיר, המספקות מענה של הצללה לגינה. בטרם הבירה יש להביא בחשבון מספר פרמטרים:
מיקום - מיקום המבנה ומיקום הגינה ביחס לכיוון הרוח וכיוון השמש ישפיע רבות על בחירת הסככה לגינה. במקומות עתירים ברוחות עזות יידרש פתרון הצללה חזק ומאסיבי דוגמת פרגולה יציבה מעץ או מאלומיניום יצוק, במתחמים שטופי שמש עוצמתית יידרש פתרון הצללה אשר הוא גם מבודד. להתאמה האישית חשיבות גדולה בבחירת הסוכך המתאים ועמידותו לאורך זמן.
קונסטרוקציה ומבנה - כל סככה לגינה מצריכה תשתית המותקנת על גבי הקונסטרוקציה הקיימת. חשוב להתאים מבנה ולקונסטרוקציה: תמיכה ריצפתית באמצעות רגליים מקובעות, שימוש בקיר תומך וכדומה.
גודל השטח - גודל השטח המקורה חשוב לבחירת הפתרון, שכן לא כל מנגנוני ההתקנה וההפעלה מותאמים לכל סדרי הגודל. שטח הצללה גדול יצריך תכנון אדריכלי והצללה נמוכה על מנת לכסות את השטח כולו, ולספק צל איכותי לאורך כל שעות היממה.
נשמח לסייע בייעוץ, הכוונה ותכנון פתרונות הצללה בהתאמה אישית לגינות, חצרות ומרפסות, תוך שילוב בין מקצועיות, עבודה במגוון שיטות וחומרים ושירות הוגן ואדיב.